Flaga Włoch Flaga Polski Flaga Niemiec Flaga Francji Flaga Wielkiej Brytanii Flaga Szwecji Flaga Czech

O mnie

Najważniejsze o mnie jest może to, że pomimo ogromu przeciwności wciąż maluję obrazy.

Natomiast mniej istotne, ale może dla kogoś ciekawe jest to, że dosłownie od młodości marzyłam o tym, żeby malować. Po studiach na ASP w Krakowie zrozumiałam, że samo „malować obrazy” to mało. Potrzebne jest jedno słowo więcej. Zatem od skończenia studiów marzę o tym, żeby malować dobre obrazy. W tzw. wieku dojrzałym przypomniałam sobie, że nie tylko marzyło mi się w młodości malarstwo, ale też (dosłownie od dziecka) bardzo lubiłam pisać różne teksty, także wiersze (te z dzieciństwa, rymowane, niestety przepadły), czyli marzyło mi się też... pisarstwo. Jedno umiem profesjonalnie, a drugie amatorsko. Moje amatorskie pisarstwo można określić jako merytoryczno-poetyckie. Jak najbardziej można znaleźć w internecie osobną stronę internetową o moich książkach właśnie.

Żeby uczynić zadość życzeniom młodszych pokoleń, ograniczyłam ilość tekstu w Galerii Obrazów Kwadratowych do minimum, czyli w tym miejscu o mnie prawie tyle, ale oczywiście można przeczytać więcej na stronie:

Galerii Sztuki Ładnej

Mogę przecież dodać jeszcze to: Na przestrzeni lat moje obrazy znalazły swoich prywatnych właścicieli nie tylko w Polsce, ale także we Włoszech, w Wielkiej Brytanii, w Szwecji i w USA.

Prywatnie zajmuję się różnymi sprawami. Naogólniej można powiedzieć, że w 2019 i 2020 najbardziej leżała mi na sercu tematyka ochrony ludzkiego życia i ludzkiej godności od poczęcia do naturalnej śmierci, co zaskutkowało moim pierwszym blogiem:

na korzyść ludzkiego życia

Następnie z tego bloga zaczerpnęłam inspiracji, z której powstała:

szkoła bycia pro-vie

W latach 2020-2021 wymyśliłam, zaprojektowałam i wykonałam także inne strony tematyczne, afirmujące ludzkie życie i ludzką godność, które równocześnie stanowią usługę content marketingową mojej firmy.

Pointą tej krótkiej autoprezentacji niech będzie jeszcze zachęta dla osób w tzw. wieku średnim do spojrzenia na podstronę mojego pierwszego bloga o domowych sposobach sprawdzania i poprawiania:

funkcjonowania pamięci

Wymyśliłam je dla siebie i testowałam je na sobie na przestrzeni 12-tu lat.