Flaga Włoch Flaga Polski Flaga Niemiec Flaga Francji Flaga Wielkiej Brytanii Flaga Szwecji Flaga Czech

O mnie

Fotoportret

Fot. E. Kucharska

Najważniejsze o mnie jest może to, że pomimo ogromu przeciwności wciąż maluję obrazy.

Natomiast mniej istotne, ale może dla kogoś ciekawe jest to, że dosłownie od młodości marzyłam o tym, żeby malować. Po studiach na ASP w Krakowie zrozumiałam, że samo „malować obrazy” to mało. Potrzebne jest jedno słowo więcej. Zatem od skończenia studiów marzę o tym, żeby malować dobre obrazy. W tzw. wieku dojrzałym przypomniałam sobie, że nie tylko marzyło mi się w młodości malarstwo, ale też (dosłownie od dziecka) bardzo lubiłam pisać różne teksty, także wiersze (te z dzieciństwa, rymowane, niestety przepadły), czyli marzyło mi się też... pisarstwo. Jedno umiem profesjonalnie, a drugie amatorsko. Moje amatorskie pisarstwo można określić jako merytoryczno-poetyckie. Jak najbardziej można znaleźć w internecie osobną stronę internetową o moich książkach właśnie.

Żeby uczynić zadość życzeniom młodszych pokoleń, ograniczyłam ilość tekstu w Galerii Obrazów Kwadratowych do minimum, czyli w tym miejscu o mnie tyle, ale oczywiście można przeczytać o mnie więcej na stronie:

www.malarstwoity.pl

Mogę dodać jeszcze to: Na przestrzeni lat moje obrazy znalazły swoich prywatnych właścicieli nie tylko w Polsce, ale także we Włoszech, w Wielkiej Brytanii, w Szwecji i w USA. Z trzema gwaszami nie wiem co się stało, ale dwa powinny być w Norwegii.

Prywatnie zajmuję się różnymi sprawami, ale teraz (2019 i 2020) najbardziej leży mi na sercu tematyka pro-life: www.blog.malarstwoity.pl